Commissies

De directie van De Groote Sociëteit wordt in haar werkzaamheden ondersteund door een 3-tal vaste  Commissies. In het Huishoudelijk Reglement is informatie vermeld over onder meer de samenstelling en benoeming, het doel, de taken en vergaderingen.

Sociëteitscommissie:

John van Boven Voorzitter/secretaris 038-4653289 johnvboven@planet.nl
Lex van Gool Lid 038-4602551 lexgool@gmail.com
Erik Hendriksen Lid 038-4533439 e.hendriksen@debelten.net
Bert Klaver Lid 0529-431823 baklaver@ziggo.nl
 Rinze van der Lei Lid  038-4543060  rgvdlei@gmail.com

E-mail commissie:      societeitscommissie@degrootesocieteit.nl

De sociëteitscommissie wordt ondersteund door een aantal actieve leden die coördinator zijn voor bepaalde activiteiten binnen de vereniging zoals Bridge en Biljarten.
Zie hiervoor het overzicht coördinatoren.

Ledencommissie:

Han de Carpentier Wolf Voorzitter 06-48498486 carpentierwolf@ziggo.nl
Maarten Storm Lid 038-4542973 m.r.h.storm@online.nl
Olivier ten Doeschate Lid 06-28432202 otendoeschate@yahoo.com
Ivo van Egmond Lid 038-8520345 ivo@vnegmond.nl
Dimitri Sijperda Lid 06-52017982 Dimitri@sijperda.com

E-mail commissie:      ledencommissie@degrootesocieteit.nl

Redactiecommissie:

Steven ten Veen Hoofdredacteur
Ronald van den Berg Productie
Peter Hiemstra Lid
Dirk Hilarides Lid
Jacques Hovius Lid
Cees Meijntjes Lid

E-mail commissie:      redactie@degrootesocieteit.nl